Menu Close

Išankstinė registracija

Kviečiame pacientus iš anksto registruotis vaistų išrašymui, profilaktiniams sveikatos patikrinimams ar prevencinėms programoms, vairuotojų sveikatos pažymoms ar leidimui naudotis ginklu gauti, siuntimams pas specialistus ar kitiems planiniams vizitams.

Registruotis kviečiame telefonu +370 528 65233, +370 659 03909, +370 610 62422. arba internetu

ESANT KARŠČIAVIMUI, TRAUMAI AR KITAM ŪMIAM SUSIRGIMUI – PACIENTAI PRIIMAMI BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS.

 

Išankstinės pacientų registracijos (IPR) sistema leidžia pacientams nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją. Pacientas gali matyti gydytojų užimtumą ir pasirinkti įstaigą, kurioje pas gydytoją patekti bus galima greičiau. Sistema e. paštu primena pacientui apie artėjantį apsilankymą pas gydytoją.

Trumpas filmukas, skatinantis naudotis IPR.

Pacientai taip pat gali jiems įprastu būdu užsiregistruoti atvykę į gydymo įstaigą arba telefonu, taip kaip daroma šiuo metu.

Norint šia paslauga pasinaudoti, pirmiausia reikia prisijungti. Kaip ir kitų e. valdžios paslaugų atveju, prisijungimui reikės ne slaptažodžio, o turėti asmeninį mobilųjį ar elektroninį parašą arba internetinės bankininkystės prisijungimą. Vaikus užregistruoti gali jų tėvai.

Vyresniojo amžiaus asmenys, jei jie neturi tinkamų prisijungimo prie sistemos priemonių, turėtų kreiptis į savo sveikatos priežiūros įstaigą ir nurodyti asmens, kuris juos atstovautų, vardą, pavardę ir asmens kodą. Tada jų įgaliotas asmuo galės juos registruoti apsilankymui pas gydytoją su savo prisijungimu.

Skip to content