Menu Close

Korupcijos prevencija

 

Mieli Aukštadvario pirminės sveikatos priežiūros centro pacientai, esame dėkingi už pasitikėjimą, pareikštą pasirenkant mūsųįstaigą. Kasdien atsakingai ir rūpestingai dirbame, kad kreipęsi ar atvykę pas mus, jaustųmėtės saugūs , kad padėtume išvengti ligų, o susirgus – išgydyti, išklausyti ir patarti.

 Mūsųįstaigoje pacientams teikiamos nemokamos paslaugos, numatytos sutartyse su Vilniaus teritorine ligonių kasa, o apie papildomas mokamas paslaugas pateikta aiški informacija įstaigos stenduose.

 Atsakingai prisijungiame prie korupcijos prevencijos sveikatos priežiūros įstaigose iniciatyvos ir pasisakome prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams. Teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio paėmimas, tačiau ir jo davimas.

 Kviečiu nežeminti gydytojų ir slaugytojų, siūlant jiems pinigų ar dovanų.

 Pats didžiausias mūsų darbo įvertinimas yra Jūsų sveikatos pagerėjimas, Jūsųšypsena ir  ištartas, parašytas nuoširdus žodis „ačiū“ ar rankos paspaudimas.

 Kartu kurkime lygiaverčius, pagarbius ir korektiškus tarpusavio santykius.

 Raginame susidūrus su korupcija informuoti VšĮ Aukštadvario PSPC korupcijos prevencijos komisiją telefonu 852865753, arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.”>pranesk@aukstadvariopspc.lt, arba tiesiogiai kreipiantis į STT • visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis)

• elektroniniu paštuŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.“>pranesk@stt.lt , faksu (8 5) 266 3307 arba palikite pranešimąšioje svetainėje.

Pagarbiai,
Jurga Dūdienė
VšĮ Aukštadvario PSPC
Direktorė

 

 

Antikorupcinis skelbimas

Atsakomybė už korupcinio pobūdžio veiksmus

Elgesio (etikos) kodeksas

Korupcijos prevencijos priemonių planas 2018-2020 m.

 

 

Skip to content